Uue Kunsti Muuseumi juurdeehitus, projekteeritud Maie Penjami poolt 2006. aastal
Nüüd, 10 aastat hiljem, tuleb korraldada uus avalik arhitektuurivõistlus.

 

SUOMEKSI

 

LOOMELIITUDE LOOMEKODU
Pärnus

www.mona.ee

INFO Eesti loomerahva pleenumi kohta SIIT!

 


Head Eesti ja Soome loomeliitude liikmed!

Tore, et mitme aastakümne jooksul on Pärnu Uue Kunsti Muuseumil olnud hea koostöö loomerahvaga siin- ja sealpool merd. Nüüd on sündinud idee uueks ja veel tihedamaks koostööks. Tahame endise büroohoone, kus oleme siiani näitusi ja kultuuriüritusi korraldanud, renoveerida loomeliitude puhkekoduks.

Maja asub Pärnus aadressil Esplanaadi 10, mis jääb 7-minutilise jalutuskäigu kaugusele mererannast ja 5-minuti kaugusele Pärnu parimatest spaadest. Püüame koostada sellise äriplaani, mis võimaldab loomeliitude liikmetel luua ja puhata aastaringselt meie ühises LOOMEKODUS oluliselt odavamalt Pärnu hotellide turuhinnast. Esimesele korrusele jääb edasi tegutsema meie muuseum ja siin toimub südasuvel Eesti vanim filmifestival. Alates teisest korrusest kuni viiendani aga hakkavad asuma puhke- ja loomeruumid. Oleme välja arvutanud, et hoones võiks olla ca 110 voodikohta.

Renoveerimise käigus on kavas laiendada hoonet selliselt, et esimesele korrusele tuleb juurde näituseruume ja ka avar klaasfuajee koos kohvikuga. Hoone teisele küljele aga kavandame auditoorium-filmisaali ca 120 vaatajale ning mugavat kodumaise menüüga söögisaali.

11. oktoobril 2016 esitlesime koos Eesti Kultuurikojaga ideekavandit Loomeliitude Loomekodust Kultuuriministeeriumis. Kõik kohalolijad olid positiivsed. Järgmine kohtumine Kultuuriministeeriumis toimus 30. novembril.

Palume kõigil Eesti ja Soome  loomeliitude kõigil liikmetel meile vastata, missuguste puhketubade ning loominguks vajalike lisaruumide järele vajadust tuntakse. Teeme kokkuvõtteid saabunud vastustest iga uue nädala alguses. Igal teisipäeval ilmuvad meie kodulehel uued soovid ja ideed, samuti vastused teie küsimustele.

Ankeedile vastamine ei ole siduv kohustus majutust tellida. Tegemist on uuringuga, mille käigus soovime teada saada kui suur on loomerahva huvi rajatava Loomekodu vastu.

SIIT leiad juba saabunud arvamusi!

PALUN JÄLGIGE, ET PEALE ANKEEDI TÄITMIST SAABUKSID VASTUSED KA TEIE E-POSTI AADRESSILE!
KUI VASTUSEID TEIE E-POSTI AADRESSILE EI SAABU, SIIS VASTUSED EI SALVESTUNUD!

ANKEET
 

PALUN JÄLGIGE, ET PEALE ANKEEDI TÄITMIST SAABUKSID VASTUSED KA TEIE E-POSTI AADRESSILE!
KUI VASTUSEID TEIE E-POSTI AADRESSILE EI SAABU, SIIS VASTUSED EI SALVESTUNUD!

LOE tagasisidet ja arvamusi!Rohkem infot meie tegevuse kohta kodulehelt www.mona.ee ja
Facebookist
https://www.facebook.com/Museum.of.New.Art